fbpx

Хто займається виготовленням табличок на будинок у Києві

Ви побудували будинок? Ви переїхали? Ви відкрили нову фірму? У такому випадку Вам обов’язково потрібна нова табличка на будівлю. Вас же потрібно знайти вашому клієнтові, вашому постачальнику, друзям та товаришам. Виготовленням табличок на будинок в Києві займається ХиТ «Avenue».

Табличка на будинок — це невелика пластина з інформацією про щось, яка закріплюється на фасаді будівлі. Найчастіше вона містить інформацію про номер будинку.

Компанія ХиТ «Avenue» надає послуги з виготовлення адресних табличок як стандартизованої форми так і індивідуальний унікальний і ексклюзивний домовий знак. Фахівці компанії можуть виготовити будь-який  адресний вказівник.

Творча майстерня ХиТ «Avenue» виготовить під замовлення таблички на будинок для котеджів (простий півтораповерховий житловий будинок), вілл (великий заміський будинок), таунхаусів (малоповерховий житловий будинок). Крім того, компанія виготовить для Вас таблички по типу «Сіті» (інформаційна адресна табличка міського формату), «Венеція» (вишукана оригінальна табличка преміум класу), «Хай-тек» (табличка для хмарочосів і котеджів) у стилі Hi-Tech, «Старий Лондон» (витончена табличка для будинків будь-якого типу).

Ціна на адресні таблички Вас приємно здивує. Якість виготовлення гарантується значним досвідом робіт у цій сфері, високотехнологічним обладнанням, професійним рівнем кваліфікації фахівців.

До переваг послуги «адресна табличка» ХиТ «Avenue» можна віднести:

— високий професіоналізм, великий досвід у виготовленні номерів на будинок;

— наявність спеціального устаткування, що дозволяє задовольнити найвишуканіші смаки клієнта;

— гарантія якості виконання робіт з виготовлення табличок на будинок;

— оперативність виготовлення (максимальний термін — 3 дні);

— конкурентні ціни.

Якщо Вам потрібна гарна табличка на будинок Київ або в іншому місті, то ми знаємо, хто Вам може допомогти. Зателефонуйте до ХиТ «Avenue»  і Ви отримаєте всю необхідну допомогу. Більш детальну інформацію Ви можете прочитати тут.